Головна » 2018 » Листопад » 13

13 листопада 2018 року  на базі  КЗ «Краснопавлівський  дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)  «Оленка» (завідувач Дудченко Р.В.) згідно діючого проекту «Сприяння освіти» відбувся міжрайонний семінар-практикум   «Впровадження в освітній процес інновації   на основі конструкторів LEGO».

У заході взяли участь педагоги-дошкільники  Лозівського  та Первомайського районів.  Учасники семінару ділилися досвідом щодо    успішного впровадження  LEGO - технології в освітній процес всіх вікових груп, серед них і  інклюзивних.   Педагоги радо поділилися з колегами власним досвідом та ідеями щодо навчання через гру. Були проведені сучасні, змістовні, цікаві, пізнавальні заходи з використанням інноваційної LEGO ... Читати далі »

Переглядів: 180 | Додав: Fresh | Дата: 13.11.2018

Перелік конкурсних предметів для вступу на навчання для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямувань) подано у додатку 4 наказу Міністерства освіти і науки України від 11.10.2018 року № 1096.

У додатку (окрім обов’язкового конкурсний предмету для усіх спеціальностей та галузей знань – української мови і літератури) зазначені другий та третій конкурсні предмети з усіх спеціальностей (відбулися зміни порівняно з 2018 роком).

Детальніше можна дізнатися ТУТ.

Переглядів: 138 | Додав: Fresh | Дата: 13.11.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0