Головна » 2018 » Листопад » 12

10 листопада 2018 року в Лозівському районі розпочато  підготовку до ЗНО -2019 з математики та історії. Додаткові безкоштовні   заняття проходять на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  для  випускників та бажаючих учнів 10-х класів.   До підготовки залучені кращі педагоги Лозівського району.

Курс підготовки до ЗНО з історії стане у пригоді всім, хто прагне закріпити набуті знання шкільної програми з історії України та підготуватись до ЗНО. Курс розбито на теми, які відповідають програмі ЗНО та охоплюють історію України від заселення території до подій сучасності.

Курс «Підготовка до ЗНО з математики» покликаний закріпити знання з базового шкільного курсу матема ... Читати далі »

Переглядів: 160 | Додав: Fresh | Дата: 12.11.2018

9 листопада 2018 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися урочистості з нагоди Дня української писемності та мови, у межах яких було проведено нагородження переможців і лауреатів обласного фестивалю ораторського мистецтва, що відбувся 17 жовтня 2018 року за темою «Я знаю: мова мамина свята, в ній вічний, незнищенний дух народу (М. Адаменко)». Емоції щирого захоплення та вдячності переповнювали присутніх, коли лунало натхненне, емоційне, влучне, дотепне, пророче, правдиве, звучне українське слово з вуст талановитих учнів, кращих ораторів Харківщини. Приємно відчувати причетність до цього дійства, адже учень Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мітяков Данило (наставник Кобиш Т.Л.) посів у конкурсі ІІ місце і на святі був нагороджений дипломом та цінними подарунками.

Минулорічна і цьогорічна перемога Данила - свідчення того, що і в сім'ї, і в закладі створені комфортні умови для повноцінного інтелектуального спілкування дітей, творчої реалізації обдарувань, нахилів та здібностей школярів.

Переглядів: 122 | Додав: Fresh | Дата: 12.11.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0