Головна » 2018 » Жовтень » 29

27 жовтня в Київському університеті  імені Б.Грінченка відбулася Всеукраїнська НЕконференція «Академія ігрових технологій».

Учитель української мови та літератури Надеждівського НВК Харибіна Наталія Миколаївна взяла участь у цьому престижному заході, відвідавши серію майстер-класів з новітніх методик навчання та поспілкувавшись з корифеєм вишуканого українського слова Олександром Миколайовичем Авраменком.

Враження педагога  - неймовірні: емоційно насичені зустрічі, цікаві та новітні форми роботи, творча атмосфера, корисні  методичні подарунки від науковців, нові знайомства.

У  планах учителя – провести майстер-клас  для колег-філологів із теми «Мова – гра – творчість: реалізуй свою мрію!» та поділитись досвідом роботи з використання лінгвістичних ігор та квестів на уроках української мови.

Переглядів: 144 | Додав: Fresh | Дата: 29.10.2018

Ось і пройшли довгоочікувані осінні канікули.

Просто промайнули, залишивши тільки приємні спогади. Адже на канікулах учні активно відпочивали. У кожному закладі освіти були заплановані цікаві заходи, екскурсії, змагання. Учні мали змогу проявити свої творчі, інтелектуальні, спортивні можливості, поспілкуватися з однолітками на актуальні теми. Цікавою формою роботи з дітьми у канікулярний час є організація екскурсій. Діти отримали величезне задоволення від прогулянки осіннім парком, лісових пригод,  від ковдри різнобарвного листя під ногами, веселої компанії… Учні Краснопавлівської ЗОШ та Чернігівського НВК відвідали музеї та парки м. Харкова та о. Хортиця м. Запоріжжя. Під час канікул учні мали змогу підготуватися до предметних олімпіад, ДПА та ЗНО.

Переглядів: 116 | Додав: Fresh | Дата: 29.10.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0