Головна » 2018 » Червень » 05

Підведено підсумки І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу дослідницьких робіт для учнів 6-8 класів загальноосвітніх навчальних закладів.  Серед переможців даного конкурсу приємно відзначити Жилку Аліну та Попову Валентину, учениць 8 класу Шатівського навчально-виховного комплексу, які посіли ІІ-і місця у номінації «Звалища та довкілля».

Вітаємо Аліну, Валентину та їх вчителя Калязіну Галину Григорівну. Бажаємо плідної роботи, нових творчих звершень та успіхів у досягненні омріяних цілей і підкоренні нових вершин.

Переглядів: 255 | Додав: Fresh | Дата: 05.06.2018

5 червня 2018 року в Катеринівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочалася третя остання сесія з підготовки вчителів 1-х класів та заступників директорів з навчально-виховної роботи в початкових класах закладів середньої освіти для роботи в умовах Нової української школи з 01 вересня 2018року.

Навчання триватимуть до 07 червня.

До розкладу занять входить складання модельної програми за темою «Бабусина скринька», а також детальне знайомство з технологією навчання «Шість цеглинок» від LEGO, яка допоможе учням тренувати пам'ять, розвивати моторику і творчо мислити.

По завершенні навчання учителям, які успішно пройдуть курс підготовки з впровадження нового змісту початкової освіти, будуть видані сертифікати.

Переглядів: 243 | Додав: Fresh | Дата: 05.06.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0