Головна » 2018 » Травень » 21

З 14 по 21 травня 2018 року комісією, створеною відповідно до розпорядження голови Лозівської районної державної адміністрації №181 від 11.05.2018 "Про затвердження складу комісії з перевірки готовності, своєчасного відкриття та належного функціонування дитячих закладів відпочинку у 2018 році", було здійснено перевірку готовності до своєчасного відкриття та належного функціонування дитячих закладів відпочинку на базі ЗЗСО у 2018 році. Результатом перевірки було підписання актів прийому готовності 17 таборів відпочинку з денним перебуванням та надання дозволу на їх відкриття.

Переглядів: 142 | Додав: Fresh | Дата: 21.05.2018

УМОВИ УЧАСТІ В ДОДАТКОВІЙ СЕСІЇ ЗНО-2018

 

Протягом п'яти робочих днів з дня проведення основної сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета (з урахуванням дня проведення) подати заяву щодо участі в додатковій сесії можуть учасники зовнішнього оцінювання, які:

1) не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання через причини, що не залежали від дій та волі особи, яка проходить зовнішнє оцінювання, та на які вона не може вплинути;

2) у день проведення зовнішнього оцінювання з відповідного навчального предмета брали участь у міжнародних, всеукраїнських заходах (змаганнях, конкурсах, олімпіадах тощо), включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, або прямувал ... Читати далі »

Переглядів: 148 | Додав: Fresh | Дата: 21.05.2018

Національний центр «Мала академія наук України» у травні 2018 року вже дев’ятий рік поспіль  проводив  Всеукраїнський інтерактивний конкурс «МАН-Юніор Дослідник».

Цьогоріч змагання відбулося в номінаціях «Історія», «Екологія», «Техніка» й «Астрономія» за інноваційною методикою із залученням інтернет-технологій,  що передбачає ефективну пропедевтику всіх видів діяльності учнів МАН України на засадах дистанційного навчання. Учасники конкурсу мали змогу відчути себе дослідниками і долучитися до винахідництва та наукового пошуку.

На І (підготовчому) етапі конкурсу учні надсилали  презентації та тези своїх досліджень на запропоновані теми. Дослідження, які набирали більше п’яти балів, допускалися до ІІ етапу конкурсу – онлайн-захисту.

За результатами конкурсу у номінації «Екологія» диплом ІІІ ступеня  отримали  Жилка Аліна ... Читати далі »

Переглядів: 221 | Додав: Fresh | Дата: 21.05.2018

Відповідно до Програми предмета «Захист Вітчизни» та з метою закріплення знань і навичок, отриманих учнями 11-х класів, з 15 по 17 травня 2018 року на базі Орільської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулися триденні навчально-польові збори для учнів закладів загальної середньої освіти  Лозівського району.

Були запрошені завідувач сектору з питань взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Мороз Сергій Володимирович, в. о. військового комісара Лозівського ОМ ВК підполковник Наконечний Сергій Миколайович, голова громадської організації «Спілка учасників АТО» Беседа Сергій Миколайович.

Юнаки і дівчата під  керівництвом учителів предмету «Захист Вітчизни» та начальн ... Читати далі »

Переглядів: 111 | Додав: Fresh | Дата: 21.05.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0