Головна » 2018 » Травень » 16

15 – 16 травня 2018 року відбулась п’ятдесят перша обласна тематична відкрита виставка ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: підвищення якості фізико-математичної освіти через формування активного навчального простору».

Шкільне методичне об’єднання вчителів математики, фізики та астрономії,  інформатики  Краснопавлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів отримало Диплом ІІ ступеня у номінації «Формування ключових і предметних компетентостей у процесі навчання фізико-математичних дисциплін». 

Тематика виставки зумовлен ... Читати далі »

Переглядів: 173 | Додав: Fresh | Дата: 16.05.2018

Як зробити урок змістовним і цікавим, а учнів успішними? Як учительське "треба" перетворити в учнівське "хочу"?

Про це йшла мова на філологічному форумі "Автономія вчителя і його свобода творити та навчати. Рік натхненного пошуку", який відбувся 16 травня 2018 року. Його девіз: "Кожен підкорює свій Еверест" якнайкраще передав атмосферу заходу.

За результатами індивідуальних та групових презентацій за темами: "Шляхами великої долі", "Стежками творчого генія" відстежено інноваційний поступ філологічної освіти Лозівського району, шляхи забезпечення умов для розвитку особистості; консолідовано філологічну спільноту на активний педагогічний пошук, постійне перебування у фаховому русі, ініціювання цікавої та корисної діяльності, зокрема, алгоритмізованих шляхів аналізу художнього твору, технологізованого підходу до вивчення української та зарубіжної літератур.

Усі учасники зібрання упевнилися в тому, що у нас є, чим пишатися, у нас є, чому навчатися.

Переглядів: 153 | Додав: Fresh | Дата: 16.05.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0