Головна » 2018 » Травень » 02

2 травня 2018 року на майданчику зі штучним покриттям Садовської ЗОШ відбулись фінальні ігри Першості Лозівського району з міні-футболу серед юнаків 2004 р.н та молодших.

У фіналі змагалися команди Орільської ЗОШ, Чернігівського НВК, Садовської ЗОШ, Шатівського НВК, Краснопавлівської ЗОШ, Миколаївського НВК.

За результатами усіх ігор перше місце посіла команда Краснопавлівської ЗОШ (учитель Теличко М.А.), друге –команда Шатівського НВК (Ковальов В.М), третє – команда Орільської ЗОШ (учитель Марков О.А),

Команди та кращі гравці у своїх амплуа були нагороджені грамотами та дипломами, кубками та медалями від управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.

Переглядів: 136 | Додав: Fresh | Дата: 02.05.2018

2 травня  2018 року в залі управління освіти, молоді та спорту  відбувся  семінар вчителів історії «Застосовування просторової компетенції й картографічних вмінь та навичок у   шкільних курсах історії».

Мета заходу – визначити пріоритетні напрями роботи над формуванням картографічної компетентності в учнів у процесі вивчення історії в шкільному курсі; презентувати сучасні підходи щодо застосування ефективних методів і прийомів формування картографічної компетентності в учнів у процесі вивчення історії в школі; проаналізувати стан застосування сучасних ефективних методів і прийомів формування картографічної компетентності в учнів у процесі вивчення історії в шкільному курсі та визначити шляхи її удосконалення.

Своїм досвідом з формування картографічної компетентності в учнів поділились учителі історії: Козлова О.О., вчитель Шатівського НВК, Войнова С.П., вчитель Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Під час проведення практикуму  виступила Куштим Л.О., вчитель історії Яковлівського НВК, яка відмітила, що необхідною складовою успішного н ... Читати далі »

Переглядів: 149 | Додав: Fresh | Дата: 02.05.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0