Головна » 2018 » Квітень » 25

25 квітня 2018 року  учні закладів загальної середньої освіти  району  були учасниками обласної естафети пам’яті, присвяченої 75-й річниці  визволення Харківської області від нацизма. Учні разом з учасниками Лозівської районної ради ветеранів та  представниками громадських організацій району віддали шану пам’яті загиблим воїнам Другої світової війни. Вихованці стали в почесній варті та поклали квіти на могили загиблих воїнів, прийняли участь у мітингах та концерті військової пісні в сільському будинку культури с. Катеринівка.

Переглядів: 162 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2018

25 квітня 2018 року в Новоіванівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбувся перший цикл загальнодержавного моніторингового дослідження стану сформованості читацької   компетентностей випускників початкової школи, участь у якому взяли 9 учнів 4-х класів.  

Організаційний супровід дослідження здійснювався фахівцями Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» та Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Мета моніторингу полягала в отриманні об’єктивної інформації про рівень сформованості основних компетентностей випускників початкової школи та вплив на їх формування психолого-педагогічних і соціально-економічних чинників.

Дослідження передб ... Читати далі »

Переглядів: 149 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2018

25 квітня 2018 року з  метою реалізації  загальнонаціонального правопросвітницького проекту "Я маю право!", в приміщенні Лозівського районного будинку дитячої та юнацької творчості відбувся правовий турнір "Розумію, вмію, застосовую" - між командами учнів 9 і 10 класів Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (команда "Феміда")    та Смирнівського навчально-виховного комплексу  (команда «Імпульс»). До проведення заходу також було залучено представника Лозівського міськрайонного відділу з питань пробації.

Завдяки проведеному турніру учні отримали реальну можливість у інтерактивній формі застосувати свої знання у сфері правознавства, збагатити власний досвід новою отриманою інформацією. З мінімальним відривом перемогу у турнірі отримала команда «Імпульс».

Переглядів: 127 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2018

 Як зробити урок змістовним і цікавим для учнів? Як учительське «треба» перетворити в учнівське «хочу»? Про це йшла мова на засіданні професійних груп районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури.

Презентації учительські ствердили думку: технологічний підхід у вивченні зарубіжної літератури осучаснює освітній процес, сприяє оволодінню учнями елементами дослідницької діяльності в літературній царині. 

Переглядів: 144 | Додав: Fresh | Дата: 25.04.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0