Головна » 2018 » Квітень » 23

23 квітня в управлінні освіти, молоді та спорту відбувся цільовий семінар за темою: «Методичні засади навчання граматики на сучасному етапі».           

Мета навчання граматичного матеріалу іноземної мови, що вивчається, це оволодіння граматичними навичками мовлення: репродуктивними, тобто граматичними навичками говоріння і письма, та рецептивними, тобто граматичними навичками аудіювання і читання.

Під час теоретичної частини вчителі-колеги презентували з досвіду роботи рішення певних питань, пов’язаних з викладанням навчального предмету.

Дрига О.В., вчитель німецької мови Шатівського НВК ознайомила з питанням «Стратегія викладання грамматики. Виправлення граматичних помилок Практичне застосування ... Читати далі »

Переглядів: 150 | Додав: Fresh | Дата: 23.04.2018

19 квітня 2018 року у районній дитячій бібліотеці відбулося практичне заняття «Крокуємо до бібліоуспіху» для шкільних бібліотекарів, які мають стаж роботи до 3 років. Неоціненний досвід отримали бібліотекарі-початківці закладів загальної середньої освіти в оформленні книжкових виставок (а їх тепер у арсеналі бібліотекарів аж 70 видів), проведенні нетрадиційних форм роботи з книгокористувачами.

Переглядів: 158 | Додав: Fresh | Дата: 23.04.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0