Головна » 2018 » Квітень » 19

19 квітня 2018 року в управлінні освіти, молоді та спорту відбулася нарада керівників закладів освіти. Були розглянуті такі питання:

1. Про організоване закінчення 2017/2018 н.р. та проведення ДПА у закладах освіти Лозівського району;

2. Про організаційні засади проведення ЗНО у 2018 році;

3. Про умови створення активного навчального простору задля успішного впорвадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти;

4. Про діяльність психологічної служби у роботі з  педагогами, зорієнтовану на подолання  стериотипів мислення і розвиток творчого потенціалу в початкових класах;

5. Про змістовність та своєчасність наповнення розділу «Організоване закінчення 2017/2018 навчального року» на веб-сайтах закладів освіти;

... Читати далі »

Переглядів: 163 | Додав: Fresh | Дата: 19.04.2018

19 квітня в управлінні освіти, молоді та спорту пройшов проблемний семінар диференційованої групи «Педагог-майстер»  РМО вчителів  фізики та астрономії.  Тема семінару «Використання ІКТ на уроках фізики та астрономії». Вчителі визначили переваги та недоліки використання ІКТ на уроках фізики та астрономії та наголосили на доцільності використання ІКТ при підготовці учнів до ДПА та ЗНО з фізики.

Переглядів: 155 | Додав: Fresh | Дата: 19.04.2018

Відповідно до Плану роботи відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту ЛРДА  на 2017/2018 н.р., з метою сприяння творчого зростання здібної молоді в галузі журналістики і художньої літератури, 18 квітня 2018 року  на базі Краснопавлівської  ЗОШ І-ІІІ ст. було проведено  районний конкурс  творчої молоді «Віддай людині крихітку себе, за це душа поповнюється світлом».

До оргкомітету було подано 16 заявок  із 7 закладів  освіти  району.

Конкурс  проводився за  напрямками –поезія, фантастика, журналістика, проза.

... Читати далі »

Переглядів: 151 | Додав: Fresh | Дата: 19.04.2018

18 квітня 2018 року у спортивній залі Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. пройшов фінал Першості з волейболу серед дівчат закладів загальної середньої освіти Лозівського району. Участь у ньому взяли  команди Краснопавлівської ЗОШ,  Миролюбівського НВК,  Садовської ЗОШ , Орільської ЗОШ, які за результатами відбіркового зонального туру зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.

Ігри проходили за коловою системою.  За результатами усіх зустрічей  І місце виборола команда Краснопавлівської ЗОШ(вчитель Вісковатов Г.І.),  ІІ місце – команда Орільської ЗОШ (вчитель Марков О.А), ІІІ місце посіла команда Садовської ЗОШ(вчитель Дорошенко Е.М.).

Команди, а також кращі гравці  були нагороджені кубками, медалями та дипломами від управління освіти, молоді та спорту Лозівської р ... Читати далі »

Переглядів: 182 | Додав: Fresh | Дата: 19.04.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0