Головна » 2018 » Квітень » 18

17 квітня 2018 року в Садовській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас Кучик Олени Анатоліївни, вчителя початкових класів, спеціаліста вищої категорії за темою «Культура добросусідства з погляду Нової української школи».

Вона ознайомила присутніх з програмою інтегрованого курсу «Культура добросусідства», провела відкрите заняття з теми «Національні культури Харківщини. Свята». Педагоги мали можливість отримати практичні поради та рекомендації впровадження окремих елементів курсу в практику роботи та набути навички самостійно моделювати завдання даного курсу.

Нагадаємо, що інтегрований курс «Культура добросусідства» проходить апробацію в Садовській загальноосвітній школі в рамках міжнародного проекту ... Читати далі »

Переглядів: 536 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2018

Протягом тижня у 17 закладах загальної середньої освіти Лозівського району педагоги-організатори, вчителі фізичної культури займалися впровадженням головних цінностей та принципів олімпізму, які покликані забезпечити інтеграцію олімпійської освіти у навчально-виховний процес.

Зміст даного проекту складався з шести етапів: ментальне тренування, олімпійський чат, семінари щодо здорового способу життя, практичні заняття з правильного харчування, знайомство школярів з історією та філософією олімпізму, волонтерський рух.

Усьго участь у заходах взяли близько 15 ... Читати далі »

Переглядів: 155 | Додав: Fresh | Дата: 18.04.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0