Головна » 2018 » Квітень » 06

В рамках підготовки до роботи в Новій українській школі закінчились навчальні заняття (ІІ очна сесія) з учителями початкових класів, які з 1 вересня будуть працювати з першокласниками. Слухачі опрацьовали новий Державний стандарт початкової освіти, Типові освітні програми, Базові навчальні плани. Педагоги удосконалювали уміння створювати нове ефективне й безпечне освітнє середовище, набули практики проведення ранкових зустрічей, залучення дітей до організації освітнього середовища.

У процесі роботи учасники навчання ознайомились із другим програмовим модулем «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення» та модулем «Організація ефективного і безпечного освітнього середовища».

Особливий інтерес викликали теми, що торкалися змісту освіти, а саме, теми: « Типова освітня програма. Освітня програма закладу освіти», «Планування на тиждень. Планування на день»; форм та методів у контексті викликів Нової української школи; формування нового освітнього середовища, його наповнення, дизайн.

... Читати далі »

Переглядів: 172 | Додав: Fresh | Дата: 06.04.2018

Надання методичної допомоги вчителям біології та хімії у підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання стало метою для проведення засідання круглого столу з теми: «Реалізація компетентнісного та діяльнісного підходів на уроках біології та хімії відповідно до вимог ЗНО».

Педагоги активно ділилися досвідом роботи з даного питання. Увага вчителів була зосереджена на осмисленні діяльнісного та компетентнісного підходів відповідно до вимог ЗНО.

Переглядів: 142 | Додав: Fresh | Дата: 06.04.2018

Переглядів: 759 | Додав: Fresh | Дата: 06.04.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0