Головна » 2018 » Березень » 15

15 березня 2018 року на базі Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів вчитель - методист Орлова Інна Миколаївна провела майстер клас для вчителів біології, які викладають в 11 класах. Інна Миколаївна поділилась досвідом роботи з питань ефективної та результативної підготовки учнів до ЗНО з біології з використанням мультимедійного комплексу. Присутні високо оцінили рівень майстерності вчителя, його вибір нестандартних способів мотивації учнів до складання ЗНО з біології.

Переглядів: 164 | Додав: Fresh | Дата: 15.03.2018

15.03.2018 на базі Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся майстер-клас учителів географії з теми:«Роль вчителя у формуванні творчої особистості.Організація якісної підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання».

Олешко Л.М., вчитель Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ознайомила  присутніх із власним досвідом щодо підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання.

 Білошниченко Я.М., вчителів  Смирнівського НВК ознайомили учасників заходу із методикою розв’язування  задач на обчислення місцевого та поясного часу, на обчислення масштабу плану чи карт і визначення географічних координат.

Підводячи підсумок заняття майстер-класу, його учасники обмінялись досвідом роботи з метою розширення дієвих форм, методів та прийомів по мотивації і активізації інтелекту ... Читати далі »

Переглядів: 224 | Додав: Fresh | Дата: 15.03.2018

15 березня 2018 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації відбувся  семінар для  вчителів художньо-естетичного циклу району з теми  «Стимулювання пізнавальної діяльності  школяра як засіб саморозвитку, самореалізації особистості учня на уроках предметів художньо-естетичного циклу».  Вчителі обмінялися  досвідом роботи,  презентували нові підходів щодо забезпечення цілісного естетичного розвитку особистості учнів, долучилися до цікавих проектів,отримали інформацію про нові напрями роботи.  У ході семінару учасниками розглянуто ряд важливих питань, а саме:

  • Стимулювання пізнавальної діяльності учнів через предметну компетентність вчителя.
  • Формування образного мислення учня шляхом ана ... Читати далі »
Переглядів: 224 | Додав: Fresh | Дата: 15.03.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0