Головна » 2018 » Березень » 14

 14 березня  2018 року на базі районного будинку дитячої та юнацької творчості  проведено практичний семінар для вчителів історії «Підготовка до ЗНО та ДПА у випускних класах.Розроблення різнорівневих тестових завдань для тематичного оцінювання з історії України».                                                                                    

Метою якого була розробка  завданнь з історії різного ступеня складності відповідно до предметних  компетентностей у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Куштим Л.О.,вчитель історії Яковлівського НВК ознайомила присутніх з алгоритмом складання завдань ... Читати далі »

Переглядів: 134 | Додав: Fresh | Дата: 14.03.2018

Методична платформа за темою «Результати ДПА, ЗНО, україномовних конкурсів – потужний інструмент зворотного зв’язку навчання» відбулася 14 березня 2018 року для вчителів української мови та літератури. Здійснений моніторинг проведених мовно-літературних конкурсів, виокремлені завдання словесників щодо закінчення навчального року, проведення ДПА та ЗНО; ретельний аналіз проведених додаткових занять по підготовці одинадцятикласників до ЗНО; змодельовані уроки української мови та літератури за методикою Авраменка О.М. дозволили учасникам зібрання створити віртуальний колаж учителя нової формації, агента змін, який спроможний вирішувати поставлені перед ним завдання.

Наголошувалося на тому, що ключовим виховним елементом стане приклад учителя, який покликаний захопити дитину.

Цього ж дня члени професійної групи «Педагог-майстер» вели дослідження у філологічній лабораторії, тема якої надзвичайно актуальна: «Практична спрямованість, наповнюва ... Читати далі »

Переглядів: 161 | Додав: Fresh | Дата: 14.03.2018

     13 березня 2018 року в КВНЗ «ХАНО» відбувся  авторський науково-практичний семінар Олександра Миколайовича Авраменка, доцента Київського університету імені Бориса Грінченка, завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Технічного ліцею НТУУ «КПІ», автора підручників з української мови та літератури, дидактичних матеріалів для підготовки до ЗНО. Тема семінару: «Рецепти подолання функціональної неграмотності».

     У семінарі взяли участь Середа Інна Вікторівна, керівник РМО вчителів української мови та літератури і вчителі Харибіна Наталія Миколаївна, Загорулько Галина Олександрівна, яка, до речі, отримала сертифікат та поздоровлення від Олександра Авраменка як один із переможців Всеукраїнського конкурсу.

     Говорили про перспективи Нової української школи, про компетентнісний підхід ... Читати далі »

Переглядів: 151 | Додав: Fresh | Дата: 14.03.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0