Головна » 2018 » Лютий » 22

22 лютого 2018 року в  управлінні освіти, молоді та спорту відбулось засідання  вчителів географії  за темою : «Як організувати якісну підготовку до ЗНО». На засіданні районного методичного об’єднання відбулося живе спілкування педагогів. Зокрема,Олешко Л.М., вчитель Краснопавлівської ЗОШ обговорила з колегами наступні питання : «Особливості проведення ЗНО та ДПА з географії у 2018 році. Програма та характеристика сертифікаційної роботи Українського центру якості освіти.»        

Білошниченко Я.М., вчитель географії Смирнівського НВК розповіли про результати участі учнів району у ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської  учнівської олімпіади з географії.

Під час засідання проаналізовано участь та результативність  учнів в олімпіаді з географії, відзначено як здобутки, так і труднощі. У практичній частині розглянуто та проаналізовано завдання ІІ та ІІІ етапу олімпіади з географії. ... Читати далі »

Переглядів: 145 | Додав: Fresh | Дата: 22.02.2018

22 лютого в районному будинку культури відбувся I ( районний ) етап щорічного Всеукраїнського фестивалю – конкурсу «Молодь обирає здоров’я ».   Команди  з 8 закладів освіти району представили літературно-музичні міні композиції.

     За результатами виступів:

I місце –     команда «Лінія життя» Царедарівського НВК,

II місце –    команда «Азарт» Артільського НВК та

                    команда «Лайф» Миколаївського НВ ... Читати далі »

Переглядів: 235 | Додав: Fresh | Дата: 22.02.2018

21 лютого 2018 року відбулася Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Жуль Верн: фантастична реальність».

Попередньо свої матеріали для обговорення направили учителі зарубіжної літератури закладів освіти Лозівського району: Босенко О.М.       (Шатівський НВК), Пугачова Л.В. (Яковлівський НВК), Перець Р.В. (Орільська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Лиценко Н.М., Гайдаш Н.В. (Краснопавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів).

У форумі, присвяченому 190-річчю від дня народження Жуля Верна, взяли участь Дьоміна Л.Ю. (Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), Запорожець М.Г. (Краснопавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів), учні 10 класу Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Такий формат спілкування учасникам сподобався.

Переглядів: 162 | Додав: Fresh | Дата: 22.02.2018

22 лютого в управлінні освіти, молоді та спорту відбувся психолого-педагогічний семінар для вчителів фізики та астрономії диференційованої групи «Педагог-професіонал» за темою «Специфіка індивідуальної роботи з учнями у контексті підготовки до ДПА та ЗНО з фізики».

Переглядів: 172 | Додав: Fresh | Дата: 22.02.2018

21 лютого 2018 року у приміщенні ХНУ  ім. В.Н. Каразіна відбулася ХІІ Всеукраїнська філософська  історико-краєзнавча конференція «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», у якій взяла участь Сільман Віталія, учениця 8 класу Артільського НВК, вихованка гуртка Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Мікушина О.П.).

На конференції були присутні 220 учасників, подано 305  робіт з 19 областей України.

Сільман Віталія гідно представила район у секції «Сенс життя у поглядах сучасної молоді». Ії виступ мав назву  «Людина як найвища цінність». Вона розповіла про свого батька, учасника АТО, Сільмана Д. В. Проблемним у виступі було риторичне запитання: «Що рухає такими, як мій тато, що змушує покидат ... Читати далі »

Переглядів: 210 | Додав: Fresh | Дата: 22.02.2018

21 лютого 2018 року у спортивній залі Краснопавлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. пройшов фінал Першості з баскетболу серед юнаків закладів загальної середньої освіти Лозівського району. Участь у ньому взяли  команди Катеринівської ЗОШ,  Шатівського НВК,  Яковлівського  НВК , Орільської ЗОШ, які за результатами відбіркового зонального туру зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.

Ігри проходили за коловою системою,кожен – з кожним. За результатами усіх зустрічей  І місце виборола команда Яковлівського НВК (вчитель Суховіцин В.В), ІІ посіла команда Орільської ЗОШ (вчитель Марков О.А), ІІІ місце посіла команда Катеринівської ЗОШ (вчитель Цяцька І.О).

Команди, а також кращі гравці  були нагороджені кубками та дипломами від управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.

Переглядів: 171 | Додав: Fresh | Дата: 22.02.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0