Головна » 2018 » Лютий » 15

15 лютого 2018 року в актовій залі управління освіти, молоді та спорту відбулася нарада керівників закладів освіти Лозівського району. Були розглянуті такі питання:

1. Про хід виконання наказу управління освіти, молоді та спорту від 02.11.2017  № 493 «Про корекційні заходи щодо аналізу результатів ЗНО-2017 та підготовку вчителів і учнів до ЗНО в 2018 році».

2. Про виконання законодавства України в частині застосування української мови в робочий час у закладах формальної освіти (лист МОНУ від 01.02.2018 №1/9-74 «Щодо застосування державної мови в освітньому процесі».

3. Про навчально- методичний супровід освітнього процесу в закладах освіти району в ІІ семестрі 2017/2018 навчального року.

4. Про участь школярів району в районних та обласних етапах інтелектуальних змагань україномовного спрямування.

5. Про особливості організації ... Читати далі »

Переглядів: 204 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2018

На сьогодні в українській освіті існує нагальна потреба в необхідності підготовки достатньої кількості кваліфікованих тренерів для навчання педагогічних працівників, які навчатимуть учнів перших класів у 2018/2019 навчальному році. Такі  навчання розпочато на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти». Від Лозівського району направлено двох вчителів початкових класів, які готові до змін професійної парадигми та руйнування шаблонів, це Сисенко Тетяна Василівна, вчитель початкових класів Шатівського навчально-виховного комплексу та Невенкіна Ганна Сергіївна, вчитель початкових класів Орільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. За досить короткий термін вони опанують сучасні методики для навчання учнів початкових класів, навчаться організовувати освітнє середовище на засадах компетентнісного, діяльнісного підходів та принципів «педагогіки партнерства», поглиблять розуміння роботи з дорослою аудиторією. Після закінчення навчання Тетяна Василівна та Ганна Сергіївна отримають сертифікати тренерів з впровадження сучасних методик та будуть навчати й надихати вчителів початкових класів Лозівщини.

Переглядів: 216 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2018

15 лютого 2018 року методичним центром юридичного та кадрового забезпечення управління освіти молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації  було проведено семінар на тему "Організація та ведення військового обліку", за участю представників Лозівського об’єднаного міського військкомату, керівників закладів загальної середньої освіти, керівників закладів дошкільної освіти, керівників закладів позашкільної освіти.

Учасників заходу було ознайомлено з нормативною базою щодо порядку організації та ведення військового обліку, вимогами чинного законодавства щодо військовозобов’язаних та призовників, надано роз’яснення та рекомендації щодо здійснення організації персонального обліку, порядку здійснення звіряння військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаних працівників закладів освіти Лозівського району, відповідно до Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 грудня 2016 р. № 921.          &nbs ... Читати далі »

Переглядів: 218 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0