Головна » 2018 » Лютий » 09

        Турбота про стан здоров’я дітей є одним із пріоритетів  очільників району.

  За сприяння голови Лозівської районної державної адміністрації С.Г.Красноперова  та голови Лозівської районної ради В.М.Лаптєва понад триста школярів закладів освіти району протягом січня-лютого  відвідали басейн   Лозівського навчально-виховного комплексу «загально- освітній навчальний заклад – ліцей» № 4 Лозівської міської ради. Для школярів створені всі умови для змістовного відпочинку у вихідні дні,  підвищення їх рівня фізичної підготовки, формування навичок здорового способу життя та загартування дитячого організму. ... Читати далі »

Переглядів: 174 | Додав: Fresh | Дата: 09.02.2018

Управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації інформує, що для учнів Лозівського району стартує проект «GoCamp 2018» за сприяння громадської організації «Глобал Офіс».

Проект «GoCamp 2018» має на меті виховання нового покоління всебічно розвиненої та освіченої молоді , яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до навчання протягом життя і готова до викликів 21-сторіччя.

Проект передбачає, новий формат пришкільного табору, робочою мовою якого є англійська, німецька, французька або іспанська мови, носіями якої є іноземні волонтери.

... Читати далі »

Переглядів: 186 | Додав: Fresh | Дата: 09.02.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0