Головна » 2018 » Січень » 25

25 січня на базі Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся навчально-методичний семінар для керівників закладів освіти з теми: «Формування єдиного простору розуміння та розв’язання проблем щодо підготовки до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Метою даного заходу стало створення організаційно-координаційних умов успішної діяльності керівників в умовах розбудови Нової української школи. Толкай І.М., методист РМК, яка супроводжує початкову освіту в районі, націлила керівників на чітке розуміння вимог нового Державного стандарту, зорієнтувала на подолання стереотипів мислення та на розвиток творчого потенціалу вчителів, які будуть викладати у 1-х класах з 1 вересня 2018 року. Як повинен мінитись вчитель, що він повинен знати і вміти роботи, щоб якісно реалізувати вимого Стандарту?  Відповіді на ці та багато інших питань надали ... Читати далі »

Переглядів: 239 | Додав: Fresh | Дата: 25.01.2018

25  січня в Краснопавлівській ЗОШ відбувся майстер-клас для вчителів фізики, які викладають в 11 класах. Майстер-клас провів вчитель фізики Краснопавлівської ЗОШ Самойленко Олег Вікторович. Метою заняття було ознайомити вчителів з  різними формами та методами організації підготовки учнів до ЗНО з фізики. Під час обговорення заняття, вчителі поділилися власним досвідом з даного питання.

Переглядів: 163 | Додав: Fresh | Дата: 25.01.2018

25 січня в Краснопавлівській ЗОШ відбувся методичний діалог диференційованої групи вчителів фізики та астрономії «Компетентністний потенціал навчального предмета «Фізика» та його вплив на розвиток особистості учнів». Вчителі  фізики опрацювали структуру компетентністного уроку, методи формування ключових копетентностей учнів на уроках фізики.

Переглядів: 156 | Додав: Fresh | Дата: 25.01.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0