Головна » 2018 » Січень » 22

22 січня в залі засідань управління освіти, молоді та спорту  пройшов майстер – клас для вчителів  англійської мови «Система вправ, спрямованих на розвиток навичок аудіювання».

Вчителі англійської мови Садовької ЗОШ Гончаренко Н.О. та  Орільської ЗОШ Черткова С.М. презентували свій  досвід роботи.                                                                                        

Під час заходу учасники отримали практичні поради для ефективної роботи в класі в процесі підготовки учнів до частини ЗНО «Аудіювання», розглянули  приклади тренувальних завдань, ознайомлися з  труднощами та шляхами їх ... Читати далі »

Переглядів: 180 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2018

22 січня відбулося засідання диференційованої  групи РМО вчителів інформатики . Засідання було проведено в формі «круглого столу» за темою «Інтеграція ключових компетентностей в курс інформатики закладів загальної середньої освіти». Актуальними були питання:

1. Ключові компетентності учнів у контексті Нової української школи.

2.Основні компетентності в курсі інформатики у закладах освіти.

3.Реалізація міжпредметних зв’язків та наскрізних ліній, як засіб розвитку ключових компетентностей здобувачів освіти. Вчителі поділилися власним досвідом роботи з даного питання.

Переглядів: 168 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2018

Шановні колеги!

День 22 січня ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Це свято нагадує нам, особливо підростаючому поколінню, що у нас єдина держава і ми - єдиний народ! У розмаї жовто-синіх знамен 22 січня наші сучасники поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України.

Шановні колеги! Прийміть найщиріші привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України! Хай розум, вол ... Читати далі »

Переглядів: 189 | Додав: Fresh | Дата: 22.01.2018

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0