Головна » 2017 » Листопад » 29

29 листопада 2017 року на базі Будинку дитячої та юнацької творчості
відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Участь у ньому взяли 17 учнів 8-11 класів. Учасники І етапу обласного конкурсу МАН з 9.00 до 12.00 займалися написанням контрольних робіт за напрямами: відділення історії, наук про Землю; відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; відділення хімії та біології, екології та аграрних наук; відділення  математики.

Переглядів: 209 | Додав: Fresh | Дата: 29.11.2017

28 листопада 2017 року методичним центром юридичного та кадрового забезпечення управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації спільно з Лозівським міськрайонним центром зайнятості було організовано семінар на тему : «Зміни у трудовому законодавстві. Процедури здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю».

Під час проведення семінару присутнім була доведена інформація та детально роз’яснені питання охорони та гігієни праці,  атестації робочих місць за умовами праці,  проходження попереднього та періодичного медичного огляду, порядок індексації заробітної плати,  оформлення та ведення кадрової документації.  

Семінар було проведено за участю фахівців Головного управління Держпраці у Харківській області, представників управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації, керівників закладів загальної середньої освіти, керівників закладів дошкільної освіти, керівників закладів позашкільної освіти.

... Читати далі »

Переглядів: 184 | Додав: Fresh | Дата: 29.11.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0