Головна » 2017 » Листопад » 22

Така мета тренінгових занять для вчителів української мови та літератури по підготовці школярів до ЗНО-2018.

Використовуючи освітні сайти, інформаційні платформи, on-line-  тестування, вчителі відпрацьовували оптимальні шляхи озброєння учнів міцними знаннями, формували у них уміння та навички орієнтування в мовно-літературному матеріалі. Педагоги мали можливість запропонувати свій варіант висловлювання… Часом було нелегко.

Переглядів: 225 | Додав: Fresh | Дата: 22.11.2017

20 листопада 2017 року  методичним центром юридичного та кадрового забезпечення управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації проведено семінар - нараду для  відповідальних за військовий облік по закладах освіти Лозівського району на тему: «Військовий облік призовників та військовозобов’язаних».

Учасників заходу було ознайомлено з  нормативною базою про порядок організації та ведення військового обліку,  вимогами чинного законодавства щодо військовозобов’язаних та призовників, надано роз’яснення та рекомендації щодо здійснення організації персонального обліку, порядку здійснення звіряння військово-облікових даних призовників і військовозобов’язаний працівників закладів освіти Лозівського району у 2017 році, відповідно до Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних, затвердженого ... Читати далі »

Переглядів: 240 | Додав: Fresh | Дата: 22.11.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0