Головна » 2017 » Листопад » 03

3 листопада в управлінні освіти, молоді та спорту відбувся навчальний семінар РМО вчителів математики. Тема семінару   «Ефективна стратегія підготовки до ЗНО, ДПА, олімпіад та конкурсів з математики»  є актуальною для вчителів математики, тому присутні прийняли активну участь у роботі. Вчителі презентували свій досвід роботи з даного питання. Окреслені завдання та напрямки роботи з учнями щодо підготовки до ДПА, ЗНО, олімпіад та конкурсів з предмету.

Переглядів: 173 | Додав: Fresh | Дата: 03.11.2017

3 листопада 2017 року розпочався І (районний) тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018».

Цього року 5 педагогів із Краснопавлівської, Садовської, Новоіванівської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та Миколаївського і Шатівського навчально-виховних комплексів змагатимуться у номінаціях «Фізика» і «Фізична культура».

Вчителі зареєструвалися на платформі Конкурсу, створили профіль в освітній мережі для вчителів Microsoft, на якому розмістили власне відеорезюме.

Першим конкурсним випробуванням для педагогів стало тестування з фахової майстерності, яке мало на меті оцінити знання конкурсантів з фаху, методики викладання предмет ... Читати далі »

Переглядів: 311 | Додав: Fresh | Дата: 03.11.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0