Головна » 2017 » Листопад » 01

1 листопада 2017 року у Будинку дитячої та юнацької творчості   відбулася установча сесія районного відділення  Малої академії наук, в якій взяли участь учні-члени МАН з 11 навчальних закладів району, їх наукові керівники.

Ковальова О.О., методист РМК окреслила основні завдання та пріоритетні напрямки роботи на 2017/2018 навчальний рік, ознайомила з етапами проведення наукового дослідження учнів. У ході сесії відбувався обмін думками, враженнями і досвідом. Робота в Малій академії наук – це перше наукове випробування, на яке учні йдуть свідомо, зваживши свої можливості й визначивши пріоритети. Сподіваємося, що поради й отриманий досвід будуть корисними для юних науковців. Акименко В.В., вчитель Царедарівського НВК розповів про основні вимоги оформлення робіт МАН.

Харибіна Н.М., вчитель Надеждівського НВК надала рекомендації як правильно підготуватися до захисту роботи: «Завершальний етап Всеукраїнс ... Читати далі »

Переглядів: 240 | Додав: Fresh | Дата: 01.11.2017

 Тема «Стратегічні вектори навчального поступу філологічної освіти району в умовах змін. Відповіді на виклики» надзвичайно актуальна для вчителів української мови та літератури Лозівського району, тому викликала жвавий інтерес у присутніх на районному методичному об’єднанні вчителів цієї категорії.

Презентаційні меседжі актуалізували питання, пов’язані з результатами ЗНО-2017; виокремили першочергові завдання у найближчих та середньострокових перспективах у навчанні дітей української мови та літератури; окреслили кроки, які будуть здійснювати у підготовці учнів до ЗНО-2018, Міжнародного дослідження PISA.

Червоною ниткою через засідання пройшли слова «Кожен повинен переосмислити свою роль у житті своїх учнів, відкривати себе у повсякденній праці». 

Переглядів: 207 | Додав: Fresh | Дата: 01.11.2017

З 2.11.2017 по 14.11.2017 на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради відбудеться районний етап виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

У виставці-конкурсі беруть участь учні 1-4 класів.

Розділи експозицій:

- найпростіші автомоделі;

- найпростіші механічні іграшки та машини;

... Читати далі »

Переглядів: 210 | Додав: Fresh | Дата: 01.11.2017

 З 2 по 11 листопада у Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради буде проходити районний етап обласної акції «Молодь за здоровий спосіб життя».

Цей традиційний щорічний захід завжди викликає велику активність учнів, адже цей захід знаходить підтримку у соціально-активної молоді, він примушує замислитися над власним життям і подальшою долею нашого суспільства.

На акцію приймаються роботи на оздоровчу тематику:

- реферати;

< ... Читати далі »
Переглядів: 305 | Додав: Fresh | Дата: 01.11.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0