Головна » 2017 » Жовтень » 24

24 жовтня 2017 року у приміщенні управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів російської мови та зарубіжної літератури. Члени усіх професійних груп вели предметну розмову про те, як на основі гуманістичного потенціалу художньої літератури різних народів формувати особистість зі стійкими моральними принципами та світоглядними орієнтирами, здатної до саморозвитку та самонавчання, до творчого вирішення життєвих задач в умовах глобальних змін та викликів.

Особливий акцент було зроблено на ролі у цій справі учителя, на його вмінні нестандартно презентувати митця та його твір. 

 

Переглядів: 274 | Додав: Fresh | Дата: 24.10.2017

24 жовтня 150 учнів з 7 навчальних закладів Лозівського району  на базі ЗОШ №12 м. Лозова відвідали науково-демонстраційний майданчик навчального центру «Ландауцентр».  Учні отримали цікаві, зрозумілі пояснення на перший погляд зовсім не зрозумілих речей. Представники центру демонстрували закони науки та залучали до них дітей… Школярі отримали нові враження та знання, мали можливість самостійно проводити наукові досліди та експерименти.

Науковці центру  активно пропагували залучення молоді до науки, до нових знань з метою підняття української науки на світовому рівні.

Переглядів: 366 | Додав: Fresh | Дата: 24.10.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0