Головна » 2017 » Жовтень » 23

23 жовтня  2017 року відповідно до плану роботи управління освіти, молоді та спорту відбувся районний семінар вчителів іноземної мови з теми: «Проблема індивідуалізації та диференціації навчання іноземної мови. Самостійна робота як один із методів реалізації диференціації навчання іноземної мови.»

Мета семінару: ознайомити та поглибити знання учасників семінару із шляхами ефективності здійснення індивідуалізації та диференціації на уроках іноземної мови. 

Керівник РМО Черткова С.М. ознайомила учителів з методичними рекомендаціями  ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов.

Переглядів: 269 | Додав: Fresh | Дата: 23.10.2017

19 жовтня 2017 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту відбулася нарада керівників закладів освіти Лозівського раойну. Були розглянуті такі питання:

1. Про функціонування, розвиток мережі класів загальноосвітніх закладів району у 2017/2018 н.р. та збереження контингенту учнів.

2. Про підсумки вивчення питання діяльності шкільних наукових товариств учнівської молоді.

3. Про результати моніторингових досліджень випускників за підсумками ЗНО у 2017 році.

4. Про стан охоплення дітей дошкільною освітою.

5. Про охоплення позашкільною освітою дітей району та стан функціонування позашкільних навчальних закладів ... Читати далі »

Переглядів: 198 | Додав: Fresh | Дата: 23.10.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0