Головна » 2017 » Жовтень » 12

12 жовтня 2017 року в управлінні освіти, молоді та спорту відбулося засідання районного методичного об'єднання практичних психологів та соціальних педагогів з теми: "Психологічний супровід навчання дітей з особливими освітніми потребами. Психологічна компетентність педагогів."

На засіданні були розглянуті наступні питання:

1. Інклюзивна освіта. Про нормативно-правове забезпечення організації навчання дітей з особливими освітніми потребами, документи, що регламентують впровадження інклюзивної освіти;

2. Особливості психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами у ЗНЗ;

3. Про особливості співпраці працівників психологічної служби району з обласною ПМПК в умовах організації нклюзивного навчання в ЗНЗ;

4. Презентація: "Інклюзивна освіта від "А" до "Я".

Переглядів: 190 | Додав: Fresh | Дата: 12.10.2017

12 жовтня 2017 року у залі засідання управління освіти, молоді  та спорту Лозівської районної державної адміністрації відбувся семінар вчителів трудового навчання за темою «Формування творчих умінь та навичок учнів на уроках трудового навчання в процесі проектної діяльності».

На засіданні було розглянуто питання, щодо підготовки та проведення   І (шкільного) та ІІ (районного) етапів Всеукраїнської учнівської о олімпіади з трудового навчання у 2017/2018 навчальному році.

Переглядів: 244 | Додав: Fresh | Дата: 12.10.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0