Головна » 2017 » Червень » 27

Актуальність і потрібність інклюзії визначається реальними потребами сучасної освіти. Дитина, якою б вона не була, перш за все, унікальна особистість і, незважаючи на особливості розвитку, має рівні з іншими дітьми права. Перший термін, прийнятий в Україні для позначення ідеї включення дітей з особливостями розвитку в співтовариство звичайних однолітків, - "інтеграція". В останні роки термін "інтеграція" почав застосовуватися для позначення спроб механічного об'єднання дітей без урахування всієї специфіки супроводу цього процесу. Зараз усе частіше вживають термін "інклюзія".

Інклюзивна освіта - це система освітніх послуг, що грунтується на принципі забезпечення основного права дітей на освіту та права навчатися за місцем проживання в умовах загальноосвітнього закладу. Філософія інклюзії базується на вірі в те, що кожна людина з певними порушеннями розвитку має отримувати якісну освіту.

27 червня 2017 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту відбулося засідання творчої групи з проблеми "Інклюзивне навчання".

На засіданні було розглянуто теоретичні аспекти створення умов інклюзивного навчання, співпраці вчителів, асистентів вчителів, спеціалістів, які реалізують корекційно-розвитковий вплив, батьків дітей з особливими освітніми потребами

Інклюзивна освіта дає можливість усім дітям з особливостями розвитку в повному обсязі брати участь у житті колективу дошкільного закладу, школи, ВНЗ.

Переглядів: 192 | Додав: Fresh | Дата: 27.06.2017

Переглядів: 2661 | Додав: Fresh | Дата: 27.06.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0