Головна » 2017 » Червень » 26

За ініціативи голови Лозівської  районної державної адміністрації Красноперова С.Г. та підтримки голови Лозівської районної ради Лаптєва В.М., кращі учні району за результатами участі у III етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, україномовних конкурсів  у 2016/2017 навчальному році відзначені по-особливому.

Керівники району усвідомлюють, що виховання у дітей почуття європейської співдружності, реалізація ідей гуманізму та толерантності здійснюється через поширення знань про Європейський Союз. Тому було прийнято рішення: нагородити юні обдарування туристичною подорожжю до європейської країни Болгарії.

Семеро учнів  відпочивали та оздоровлювались  в дитячому оздоровчому комплексі «TEEN PALACE», який розташований на базі готелю «Палацо» на курорті «Сонячний берег».

... Читати далі »

Переглядів: 328 | Додав: Fresh | Дата: 26.06.2017

Ось і залишилась позаду безтурботна і весела шкільна пора. Попереду у вчорашніх школярів доросле життя зі своїми радощами і труднощами, але шкільні спогади назавжди зостануться найсвітлішими. 

24 червня 2017 року відбулось хвилююче прощання зі школою для учнів 11-х класів. Цього дня випускники отримали документ про здобуття середньої освіти. Із чотирнадцяти загальноосвітніх закладів Лозівського району випущено 128 учнів. Із них одна учениця Краснопавлівського багатопрофільного ліцею Васюта Аліна за особливі успіхи у навчання нагороджена золотою медаллю. 

Переглядів: 228 | Додав: Fresh | Дата: 26.06.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0