Головна » 2017 » Квітень » 14

Державна атестація Тихопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області була проведена з 03.04.2017 по 14.04.2017 відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації від 27.01.2017 №54 «Про проведення атестаційної експертизи Тихопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області».

За результатами вивчення діяльності навчального закладу атестаційною комісією підготовлено аргументований висновок та вмотивовані конкретні рекомендації щодо підвищення якості надання освітніх послуг населенню.

14 квітня 2017 року висновок та рекомендації надано директору навчального закладу Матвєєвій Н.О. та начальнику управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації Бойко В.І. Атестаційна комісія порушує клопотання перед управлінням про визнання Тихопільської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області атестованою.

Висновок та рекомендації оголошен ... Читати далі »

Переглядів: 243 | Додав: Fresh | Дата: 14.04.2017

Переглядів: 740 | Додав: Fresh | Дата: 14.04.2017

14.04.2017 у залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації фахівцями навчально-методичного центру психологічної служби управління було проведено семінар-презентацію для заступників директорів з навчально-виховної роботи та інспекторів з охорони дитинства з теми: "Управлінська діяльність щодо забезпечення належних умов для розвитку дітей, які потрапили в складні життєві обставини".

На семінарі були розглянуті наступні питання:

- організаційно-методичні вказівки щодо роботи стосовно соціального захисту дітей;

- робота інспекторів з охорони дитинства;

- ризики для життя, здоров'я та розвитку дітей;

- виявлення сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- порядок розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми;

- основні питання, які потребують міжвідомчої взаємодії між навчальними закладами та представниками органів і служб щодо захисту прав дітей;

- алгоритм дій ЗНЗ;

- форми звітності ЗНЗ.

Також велику увагу на семінарі-презентації було приділено питанню роботи загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району щодо роботи з попередження правопорушень, злочинності та запобігання дитячій бездоглядності.

Переглядів: 230 | Додав: Fresh | Дата: 14.04.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0