Головна » 2017 » Квітень » 10

У Лозівському районі продовжується  підготовка випускників 11 класів до ЗНО-2017. Історичні практикуми проводяться на базі трьох консультаційних пунктів: Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, Смирнівського навчально-виховного комплексу, Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.  В кожному з них відбудеться по три сесії, в ході яких    буде визначено механізм виконання тестових завдань, проведена робота з окремими документами, надані практичні поради щодо розуміння окремих тем навчальної програми. На перших заняттях   слухачі разом з педагогами виконали аналіз пробного ЗНО-2017 та окреслили коло завдань, які стануть міцним фундаментом успішної здачі ЗНО з історії України. Тренінгові заняття проводять  вчителі вищої кваліфікаційної категорії, учасники обласного пілотного проекту «Підготовка випускників 11 класів до ЗНО» Куштим Л.О., Білошніченко Я.М., Мігачова Н.В.

Переглядів: 182 | Додав: Fresh | Дата: 10.04.2017

Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації від 27.01.2017  № 55 з 10 квітня 2017 року розпочато державну атестацію будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради Харківської області.

На розширеному засіданні Ради закладу директором БДЮТ Тихою Світланою Федорівною проведено відкриту публічну презентацію   про діяльність закладу за звітний період та заслухано інформацію начальника управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації Бойко Вікторії Іванівни щодо створення управлінням умов для забезпечення функціонування будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради Харківської області. Атестаційна експертиза здійснюється експертною комісією відповідно до затвердженої робочої програми за 12 основними напрямками.

Переглядів: 274 | Додав: Fresh | Дата: 10.04.2017

8 квітня 2017 р. збірна команда Лозівського району, представлена вихованками ДЮСШ «Спартанець», взяла участь у фінальних змаганнях за програмою обласної Спартакіади з видів спорту серед районів області та міст обласного значення з волейболу серед жінок.

Всього у фіналі змагались 8 команд. За результатами усіх зустрічей команда Лозівського району посіла І місце, перемігши своїх суперниць з інших районів.

Підготував команду спотивний громадський діяч Павло Ігоревич Бичков з смт. Краснопавлівки.

Переглядів: 216 | Додав: Evgeniy | Дата: 10.04.2017

7  квітня на базі Новоіванівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області відбувся  Показовий День цивільного захисту з теми «Надзвичайна ситуація природного характеру. Пожежа».

Метою даного зібрання стало  підвищення рівня знань керівного складу  загальноосвітніх  навчальних закладів з питань цивільного захисту під час надзвичайної ситуації в разі виникнення пожежі, удосконалення в учнів уміння  та навичок грамотно і  чітко діяти в різних надзвичайних умовах для захисту свого життя та  відпрацювання злагодженості дій учасників навчально-виховного процесу під час надзвичайних ситуацій.
Навчальний заклад, селищна громада  радо зустрічали  гостей – керівників  закладів освіти району, представників управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації, представників навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД  Харківської області, працівників РВ ГУ ДСНС  України в Харківській області, волонтерів, медичних працівників та кореспондентів   Лозівської радіокомпанії.

Захід було пров ... Читати далі »

Переглядів: 411 | Додав: Evgeniy | Дата: 10.04.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0