Головна » 2017 » Квітень » 03

Відповідно до наказу управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації від 27.01.2017  № 54 з 03 квітня 2017 року розпочато державну атестацію Тихопільської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області.

На розширеному засіданні Ради школи директором школи Матвєєвою Наталією Олександрівною проведено відкриту публічну презентацію   про діяльність навчального закладу за звітний період та  заслухано інформацію начальника управління освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації Бойко Вікторії Іванівни щодо створення управлінням умов для забезпечення функціонування Тихопільської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області. Атестаційна експертиза здійснюється  експертною комісією відповідно до затвердженої робочої програми за 12 основними напрямками.

Переглядів: 199 | Додав: Fresh | Дата: 03.04.2017

 

 

 

 

 

 

 

31 березня та 03 квітня 2017 року проведено засідання атестаційної комісії ІІ рівня при управлінні освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації щодо атестації керівних кадрів навчальних закладів, педагогічних працівників закладів освіти району, керівників гуртків районного будинку дитячої та юнацької творчості, педагогічних працівників управління.

Атестація педагогічних працівників - це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визна ... Читати далі »

Переглядів: 260 | Додав: Fresh | Дата: 03.04.2017

01.04.2017 збірна команда Лозівського району взяла участь у зональних змаганнях з футзалу за програмою обласної Спартакіади з видів спорту, які відбулися у смт.Близнюки.Суперниками нашої команди були -Ізюмський район,Первомайський район та смт.Близнюки.Наші футболісти перемогли в усіх трьох зустрічах з розгромними рахунками,посіли перше місце у групі і вийшли до фіналу обласної Спартакіади,який відбудеться 14.04.2017 у м. Харків.

Переглядів: 216 | Додав: Evgeniy | Дата: 03.04.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0