Головна » 2017 » Березень » 28

24 березня 2017 року у місті  Харкові відбувся обласний фестиваль «Тато, мама, я – спортивна сім'я», організований КУ «ХОЦФЗН « Спорт для всіх».

 

 

 

 

 

 

Учасниками змагань стали 23 команди з різних районів Харківської області.

Лозівський район гідно представила родина Загорулько із смт. Краснопавлівки.

До програми Фестивалю було включено чотири види випробувань: естафета «Комбінована&
		
		... 
		
			Читати далі »
		
Переглядів: 232 | Додав: Evgeniy | Дата: 28.03.2017

28 березня 2017 року на базі будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради було проведено семінар– нараду керівників гуртків з теми  «Організація співпраці керівника гуртка з батьками вихованців у навчально-виховному процесі позашкільного закладу».

Відкрила семінар з привітанням учасників директор БДЮТ Тиха С.Ф.

На порядок денний було винесено наступні питання:

1.Ознайомлення педагогів з нормативними документами, що регламентують діяльність керівника гуртка позашкільного закладу в роботі з батьками.

2. Основні напрямки діяльності ке ... Читати далі »

Переглядів: 236 | Додав: Fresh | Дата: 28.03.2017

26 березня 2017 року вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради взяли участь у  конкурсі «Традиційні художні ремесла» XVІ відкритого  Фестивалю    традиційної народної культури Слобожанщини  “Кроковеє коло” за участю дітей та  молоді Харківської, Сумської  областей та м. Харкова.

У номінації «Писанкарство» свою майстерність демонструвала Кладченко Ольга, вихованка гуртка «Писанкарство»( керівник Тиха С.Ф.).

Вихованці гуртка «Художня вишивка»(керівник Петрашенко Н.В.), учениці Краснопавлівського НВК, працювали у майстерні з вишивки, а Молодоженов Микита з Артільського НВК (керівник Григоренко В.П.) відкрив свої здібності у номінації «Витинанка».

Учасники  взяли участь у виставці фестивалю та виконували  по  одній  роботі  на місці  за схемами, наданими організаторами конкурсу. Фестиваль проходив у приміщенні Харківської   державної академії дизайну і мистецтв, де було надано необхідні умови для практичної роботи учасників, підготовлено культурну програму, організовано екскурсії до майстерень академії. ... Читати далі »

Переглядів: 199 | Додав: Fresh | Дата: 28.03.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0