Головна » 2017 » Березень » 27

З метою якісної підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та математики у рамках філологічної та математичної сесії для випускників 11-х класів проходять навчальні тренінги.

Навчальні заняття проводять кваліфіковані педагоги, вчителі-майстри, які мають досвід підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Сподіваємось, що розпочата серія тренінгів буде корисною для майбутніх абітурієнтів.

Переглядів: 200 | Додав: Fresh | Дата: 27.03.2017

27.03.2017 року у будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради відбулося засідання асоціації старшокласників «Стожари» з теми:«Через проектну діяльність – до компетентності». Мета засідання: розвиток лідерських якостей.

Стожарівці презентували свої творчі проекти і запрошували усіх долучитися до участі.

Зацікавлення викликали проекти патріотичного спрямування: «Доля з автографом війни» - Бухти Анастасії, екологічний проект «Батарейкам - утилізація» - презентувала Забуга Сніжана , валеологічний проект «Дієта та здоров’я підлітків» - Пилипенка Івана, мистецький проект «Молодіжна театральна студія «Ангрейдс» - Литвиненко Дар’ї, миистецько – патріотичний проект «Військово-польовий АРТ» представляла Кладченко Ольга, Рада організаторів цікавих і корисних справ БДЮТ.

... Читати далі »

Переглядів: 196 | Додав: Fresh | Дата: 27.03.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0