Головна » 2017 » Березень » 24

24  квітня на базі Катеринівського дошкільного навчального закладу  відбувся  Показовий День цивільного захисту з теми «Надзвичайна ситуація в разі виникнення пожежі».
Метою зібрання стало  підвищення рівня знань керівного складу дошкільних навчальних закладів з питань цивільного захисту під час надзвичайної ситуації в разі виникнення пожежі.

Дитячий садок   радо зустрічав гостей – керівників дошкільних закладів освіти району, представників управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації, представників навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД  Харківської області, працівників РВ ГУ ДСНС  України в Харківській області, волонтерів, медичних працівників.

... Читати далі »

Переглядів: 296 | Додав: Fresh | Дата: 24.03.2017

   24 березня 2017 року в управлінні освіти, молоді та спорту Лозівської районної державної адміністрації Харківської області методистами районного методичного кабінету проведено навчально-методичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи з теми «Професійне зростання вчителів в системі методичної роботи освітян Лозівського району».

    В ході семінару педагогам було надано нові ідеї використання творчих підходів у застосуванні чотирьохрівневої диференції педагогів щодо підвищення рівня їх професійної майстерності.

    Для учасників зібрання створено платформу для горизонтального обміну педагогічним досвідом на локальному рівні.

... Читати далі »

Переглядів: 257 | Додав: Fresh | Дата: 24.03.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0