Головна » 2017 » Лютий » 15

15 лютого 2017 року в управлінні освіти, молоді та спорту відбулося засідання вчителів української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури. Керівник групи Чижкова-Потейчук О.О. провела для вчителів-початківців практично-моделююче заняття «Патріотичне та громадянське виховання школярів змістом навчання предметів української мови та літератури – стрижневі напрямки нагальних вимог та викликів сучасності», де молоді педагоги мали змогу ознайомитися з основними аспектами національно-патріотичного виховання, методами та прийомами з даної теми, які можна впроваджувати саме на заняттях з мови та літератури.

Молоді спеціалісти змоделювали власні уроки з літератури за поемою «Енеїда», виховною метою яких було громадянське та патріотичне виховання.

Підсумком семінару стала інноваційна вправа «Дошифровщик», яка висвітлювала ключові слова  теми заняття, та творче завдання «Сенкан», що завершило засідання вцілому.

Переглядів: 206 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2017

15 лютого 2017 року учасники психологічного експериментаніуму, члени інтегрованої групи «Педагог із нереалізованими можливостями» вчителів української мови та літератури, російської мови та зарубіжної літератури Лозівського району, у залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА змістовно поспілкувалися, адже тема, обрана для проведення засідання, є досить актуальною: «Багатоаспектність застосування інноваційних прийомів при роботі  з дітьми, що потребують посиленої педагогічної уваги, - шлях до успішного складання ДПА та ЗНО, результативної участі в конкурсах та олімпіадах».

Керівником групи Харибіною Н.М. було запропоновано різні форми колективної діяльності: заповнення анкет результативності співпраці вчителів та учнів, експериментальна п`ятихвилинка  «Інновації – в дію!», виготовлення колективного методичного продукту (бюлетень «Акценти експрес-підготовки до ДПА, ЗНО, конкурсів та олімпіад&raq ... Читати далі »

Переглядів: 210 | Додав: Fresh | Дата: 15.02.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0