Головна » 2017 » Лютий » 03

03 лютого 2017 року на базі дошкільного підрозділу Краснопавлівського навчально-виховного комплексу  проведено семінар-тренінг для вихователів дошкільного підрозділу та батьків вихованців дошкільних груп    за темою «Східці духовності».

Семінар-тренінг провели:

Стриженко Л.І., вихователь-методист Краснопавлівського НВК

Дудченко Р.В.,  заступник директора дошкільного підрозділу  Краснопавлівського НВК

Жмурко Л.О., вихователь Краснопавлівського НВК

Учасниками тренінгу стали 34 особи, вихователі та  батьки вихованців, які брали активну участь в обговоренні та  відзначили актуальність даного питання.

Переглядів: 176 | Додав: Fresh | Дата: 03.02.2017

Щиро вітаємо переможців ІІ(обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України та їх наукових керівників:

Балабась Катерину, І місце (секція»Мистецтвознавство»),ученицю 11 класу Артільського НВК, науковий керівник Мікушина Олена Павлівна;

Єгожу Поліну, ІІ місце ( секція» Українська література»), ученицю 11 класу Садовської загальноосвітньої школиІ-ІІІ ступенів,науковий керівник Харибіна Наталія Миколаївна;

Єгожу Марію, ІІІ місце (секція»Валеологія»), ученицю 9 класу Садовської загальноосвітньої школи,науковий керівник Ярош Галина Миколаївна.

За рішенням журі обласного етапу конкурсу Балабась Катерина направляється до м.Києва для участі у ІІІ Всеукраїнському етапі Конкурсу-захисту МАН.

                                Бажаємо натхнення  на нові звершення!

Переглядів: 194 | Додав: Fresh | Дата: 03.02.2017

      3 лютого 2017 року в управлінні освіти, молоді та спорту відбулася нарада для відповідальних за формування комплектів реєстраційних документів випускників старшої школи у ЗНЗ.

     Учасники наради ознайомились з термінами та способом реєстрації для участі в ЗНО, можливостями вибору предметів для ДПА, що проходитиме у формі ЗНО, програмою реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання тощо.

Переглядів: 237 | Додав: Fresh | Дата: 03.02.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0