Головна » 2017 » Січень » 19

21 та 22 січня 2017 року на базі Харківського університету ім. В.Н. Каразіна та Комунального закладу «Будинок Учителя» відбудеться ІІ(обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Контрольні роботи з української мови та літератури,  математики будуть виконувати учні  Садовської,  Катеринівської  ЗОШ І-ІІІступенів. У захисті науково-дослідницьких робіт за науковими відділеннями хімії та біології, екології та аграрних наук візьмуть учні Орільського НВК та Садовської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Бажаємо успіхів учасникам інтелектуальних змагань!

Переглядів: 226 | Додав: Fresh | Дата: 19.01.2017

18 січня 2017 року відбулося засідання диференційованої групи молодих вчителів історії. З молодими спеціалістами було проведено тренінгові заняття, метою якого стало підготовка учнів до тестових завдань за програмою ЗНО-2017. Заняття проводила керівник групи, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, "вчитель-методист" Білошніченко Яна Миколаївна. В ході заняття молоді спеціалісти заповнили анкети, в яких вони змогли визначитися з труднощами у викладанні історії та отримати кваліфіковану методичну допомогу. Закінчилося заняття написанням контрольної роботи.

Переглядів: 182 | Додав: Fresh | Дата: 19.01.2017

15 та 18 січня 2017 року на базі Харківського університету ім.В.Н.Каразіна відбувся ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики та історії. Предметні команди Лозівського району були представлені учнями  Садовської ЗОШ, Орільського НВК, Катеринівської ЗОШ, Яковлівського та Краснопавлівського НВК. Чекаємо на результати!

Переглядів: 168 | Додав: Fresh | Дата: 19.01.2017

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0