Головна » 2016 » Грудень » 13

В  Лозівському районі продовжуються  конкурсні змагання вчителів з фахової майстерності.

12  грудня журі оцінювало освітні проекти педагогів і відзначило самостійність суджень і висновків конкурсантів,  глибоке  володіння матеріалом, творчу ініціативність, обізнаність із функціями вчителя та діяльністю учнів  в  реалізації  проектів.

З результатами конкурсного випробування можна ознайомитись ТУТ.

Переглядів: 246 | Додав: Fresh | Дата: 13.12.2016

На виконання  листа Міністерства освіти і науки України від 22.11.2016 № 1/9-614 спільно з Британською Радою в Україні та громадською ініціативою «Goglobal» у рамках заходів, присвячених Року англійської мови в Україні, з 12 по 18 грудня в загальноосвітніх закладах Лозівського району проводиться  всеукраїнський «Тиждень  англійської мови». Захід присвячено офіційному закриттю Року англійської мови в Україні та спрямовано на популяризацію вивчення англійської мови.

14 грудня пропонується оголосити Днем англійської мови у загальноосвітніх навчальних закладах, провести відкриті уроки, організувати дискусійні клуби або підготувати театральні постановки, присвячені пам’яті видатного поета та драматурга Вільяма Шекспіра.

Британською Радою в Україні були розроблені методичні рекомендації та матеріали для проведення зазначених заходів.

З усіма навчальними та методичними матеріалами, наданими Британською Радою в Україні, можна ознайомитися за посиланням: http://gocamps.com.ua/ua/novini/den-angl-jsko-movi-shakespeare-day-u-shkolah-v-ramkah-tizhnya-angl-jsko-movi-v-ukra-n-.

Переглядів: 247 | Додав: Fresh | Дата: 13.12.2016

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0