Головна » 2016 » Грудень » 12

 

 

 

 

 

 

 

10 грудня 2016 року у районному будинку культури було проведено  свято з нагоди  Всесвітнього Дня футболу та закриття футбольного сезону -2016.

У рамках свята відбулося вшанування та нагородження футбольного активу Лозівщини, кращих футболістів та футбольних команд, а також спонсорів і всіх небайдужих керівників, що сприяють поширенню цієї гри у Лозівському районі.

 На святі були присутні почесні гості,  які і провели церемонію нагородження, Голова районної державної адміністрації Красноперов С.Г., заступник Голови Лозівської районної ради Огаренко В.М., заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Міненко Д.В., голова Лозівської районної федерації футболу Ткаченко І.С.

Багато теплих слів і побажань почули учасники  свята, і в свою чергу пообіцяли твердо йти до нових перемог і нових звершень.

Переглядів: 193 | Додав: Fresh | Дата: 12.12.2016

9 грудня 2016 року на базі гуртка «Клуб «Точка зору» Будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської районної ради, що діє у Царедарівському навчально-виховному комплексі відбувся круглий стіл для лідерів учнівського самоврядування «Стожари», «Права людини в Україні: реалізація, захист і перспективи». Учасниками круглого столу стали гуртківці, вчителі,  громадськість.

Метою заходу стало об’єднання учнівсько-педагогічної спільноти, у пошуку ефективного механізму захисту в Україні прав і свобод людини.

Під час роботи круглого столу було обговорено основні аспекти захисту прав людини - громадянина в Україні, концептуальні положення «Загальної декларації прав людини», прийнятої 10 грудня 1948 року, права та обов’язки дітей, правові особливості організації роботи учнівських об’єднань. Гострим та емоційним було обговорення питання гендерних відносин в українській сім’ї.

За підсумками роботи круглого столу було прийнято рішення провести анкетування та соціологічне опитування в мережі Інтернет різних вікових груп населення на предмет обізнаності та дотримання прав людини. 

Переглядів: 166 | Додав: Fresh | Дата: 12.12.2016

 

 

 

 

 

 

 

9 грудня 2016 року учні та педагогічні працівники Полтавського навчально-виховного комплексу  з нагоди святкування Дня Збройних Сил України щиро зустрічали гостей, бійців батальйону «Донбас – Україна». Під час зустрічі бійці розповіли про бойові будні та нелегкий шлях батальйну. Діти подарували військовослужбовцям малюнки та власноруч виготовлені обереги.

З вітальним словом звернулися до присутніх заступник начальника управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА, Міненко Д. В.,  директор навчально-виховного комплексу Шмаріна Н.М.

Учитель закладу Федоренко В.М. провів незвичний урок  фізкультури, де змагалися команди учнів та гостей.

Із великим задоволенням солдати  взяли участь в  естафетах   з елементами футболу, волейболу та баскетболу. Найприємніше було бачити щирі посмішки на суворих обличчях вояків та вогники азарту в очах дітей. Закінчилася зустріч  побажаннями миру та сподіванням на процвітання рідної України. 

Переглядів: 205 | Додав: Fresh | Дата: 12.12.2016

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0