Головна » 2016 » Грудень » 09

9 грудня 2016 року в управлінні освіти, молоді та спорту Лозівської РДА відбувся навчально- методичний семінар для заступників директорів  з навчально- виховної  роботи з теми «Система адресної підтримки  обдарованих дітей, які є переможцями інтелектуальних змагань».

Захід було проведено у форматі телевізійного ток –шоу « Протилежний погляд».  Через різні погляди педагогів на проблему,  сперечання ,  дослуховування  до думок   вчителями було напрацьовано систему  адресної  підтримки   учнів - переможців  інтелектуальних конкурсів.

На семінарі була презентована  модель  методичної роботи,  яка охоплює різноманітні інноваційні форми та методи роботи,  є динамічною і сучасною, спрямована на створення умов позитивної самореалізації учнів.

Переглядів: 206 | Додав: Fresh | Дата: 09.12.2016

08 грудня в залі засідань УОМС відбулося засідання РМО класних керівників.  Засідання пройшло в формі методичної скарбнички  з актуальної на сьогодні теми: Реалізація освітніх задач в рамках впровадження 

регіонального проекту «Виховний простір Харківщини». Класні керівники обмінялись досвідом  по реалізації завдань проекту. Склали перелік заходів по впровадженню основних напрямків виховання передбачених проектом.

Переглядів: 183 | Додав: Fresh | Дата: 09.12.2016

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0