Головна » 2016 » Грудень » 01

Відповідно до плану роботи  відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту, районної асоціації лідерів учнівського врядування «Стожари», з метою допомоги дітям в організації роботи органів учнівського самоврядування, відпрацювання учнівською молоддю навичок ефективного лідерства, 01 грудня  2016 року, за участю спеціалістів  обласного Центру молоді, в актовій залі управління освіти, молоді та спорту відбулася тренінгова програма «Лідерство - як запорука професійного зростання».

На засіданні проведено анкетування «Мої слабкі та сильні сторони» із виявлення та оцінки організаторських здібностей активу шкіл.

У ході тренінгової  програми учні працювали в групах, набули навички правильного планування будь-якої справи, розробили проект «Наша Україна – вільна, сильна і незалежна», зробили колаж «Україна - єдина» і висловили побажання та пропозиції щодо ефективнішої  роботи учнівського самоврядування в школі.

Переглядів: 206 | Додав: Evgeniy | Дата: 01.12.2016

30 листопада 2016 року на базі Катеринівської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов фінальний етап Першості з настільного тенісу серед загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району. Участь у ньому взяли 8 команд, які за результатами відбіркового зонального туру зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.

Учасники фіналу змагалися за коловою системою. Загальнокомандний залік складався із сумарних результатів усіх учасників команди.

Фінальний етап пройшов у гострій, безкомпромісній боротьбі, за підсумками якого І місце виборола команда Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, ІІ місце посіла команда Артільського НВК, ІІІ місце у команди Павлівської ЗОШ.

Переглядів: 204 | Додав: Evgeniy | Дата: 01.12.2016

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0