Головна » 2016 » Листопад » 23

 22 листопада 2016 року, з метою реалізації заходів Регіональної програми військово-патріотичного виховання молоді та участі населення у заходах оборонної роботи на 2015-2017 роки, учні Краснопавлівського багатопрофільного ліцею, Яковлівського НВК, Чернігівського НВК  відвідали факультет військової підготовки ім. Верховної Ради України Національного технічного університету  «ХПІ».

Виїзне  заняття для юнаків за програмою предмету «Захист Вітчизни» було організовано Департаментом  науки і освіти. 

Під час заняття учні мали змогу побачити  військову техніку, бойове спорядження,сучасне  озброєння. З великою цікавістю юнаки   відвідали музей, познайомились з умовами проживання та навчання курсантів  та кадетів закладу.

Переглядів: 166 | Додав: Evgeniy | Дата: 23.11.2016

У гуртках будинку дитячої та юнацької творчості пройшли виховні заходи та урочистості з нагоди Дня Гідності і Свободи. Це свято відзначають щороку 21 листопада на честь початку цього дня Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Героїв України, які відстоювали свою та державну гідність на двох революціях, наших захисників, які боронять сьогодні кордони України на сході, вшанували хвилиною мовчання.

Заходи «Україна – країна гідності і свободи», Уроки  пам’яті «За щастя України, бо вона – єдина!», виставки малюнків « За свободу та мир в Україні,» виготовлення янголів, голубів  миру та свободи , щоб у нелегкий час захищали нашу державу. Вихованці гуртків  відвідали виставки у шкільних  бібліотеках «Україна – територія  гідності та свободи», взяли участь у вернісажі дитячих  творчих робіт «Я – українець!».

Переглядів: 152 | Додав: Evgeniy | Дата: 23.11.2016

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Архів записів