Головна » 2016 » Листопад » 17

17 листопада 2016 року з залі засідань УОМС Лозівської РДА відбулося засідання диференційованої групи РМО вчителів фізики та астрономії. Засідання пройшло в формі професійної майстерні за темою «Розв’язування задач підвищеної складності з фізики».   З огляду  на те, що 4 грудня відбудеться II ( районний ) етап Всеукраїнської олімпіади з фізики, дана тема є актуальною. 

Переглядів: 157 | Додав: Fresh | Дата: 17.11.2016

17 листопада 2016 року на базі Катеринівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під керівництвом Бойко В.І, начальника управління освіти, молоді та спорту, відбувся практичний  семінар для керівників ЗНЗ Лозівського району з теми «Діяльність колегіальних органів в системі державно-громадського управління навчальним закладом». У роботі семінару взяв участь Петренко Ю.І., перший  заступник голови Лозівської районної державної адміністрації.     

Основними  завданнями  семінару  стали визначення ролі, місця та  особливостей функціонування різних форм державно-громадського управління, які можна застосовувати в діяльності школи. Завідувачем методичного кабінету та   керівниками навчальних закладів району було презентовано основні аспекти діяльності ради школи, піклувальної ради, педагогічної ради, батьківського комітету та органів учнівського самоврядування тощо.

В практичній частині семінару групами керівників було розроблено базові моделі державно-громадського управління на засадах партнерства, що спрямовані на задоволення освітніх потреб громадян. ... Читати далі »

Переглядів: 224 | Додав: Fresh | Дата: 17.11.2016

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів