Головна » 2016 » Листопад » 09

9 листопада 2016 року у приміщенні  управління освіти, молоді та спорту відбулося засідання  районного методичного об`єднання вчителів фізичної культури та предмету «Захист Вітчизни»  з теми  «Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра  «Сокіл» («Джура») - загальноукраїнська національно-патріотична система виховання молоді в  навчальних закладах».  Організатори семінару ставили собі за  мету у простій, лаконічній формі презентувати нові тенденції та методи  виховання фізичного та духовного світогляду української молоді на основі моральних, історичних козацьких  цінностей, шляхом впровадження гри «Сокіл» («Джура»), а також популяризувати  серед учнів  військово-прикладні  види спорту, активні способи  дозвілля, національну культурну спадщину та українські військові   традиції.

Переглядів: 337 | Додав: Evgeniy | Дата: 09.11.2016

9 листопада 2016 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації відбулося засідання диференційованих професійних груп «Педагоги-майстри» та «Педагоги-професіонали» за темою: «Підвищення компетентності вчителя щодо підготовки  учнів до розв’язування тестових завдань ДПА та ЗНО». В теоретичному блоці були обговорені проблемні питання якісної підготовки учнів до ЗНО, а в ході практикуму, учасники розробили алгоритм підготовки учнів до розв язування  тестових завдань.

Переглядів: 200 | Додав: Fresh | Дата: 09.11.2016

З 01 жовтня по 31 жовтня 2016 року серед шкільних бібліотек проходив Всеукраїнський місячник під гаслом "Книга і читання - важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів".

Усвідомлюючи, що читання стає основою освіти і провідною навичкою самоосвіти людини впродовж життя, бібліотекарі, класоводи, учителі-предметники, усі зацікавлені в активізації дитячого читання і поліпшенні його якості, докладають зусилля, щоб посилити зростання престижності читання як національної цінності, духовної потреби учнів; сформувати інтерес до читання; повернути дітей до книги.

Пріоритетним в роботі шкільної бібліотеки є розвиток особистості, патріотично налаштованої, яка мислить глобально, діє локально.

Змістовно проведено місячник у:

- Царедарівському НВК, Садовській ЗОШ І-ІІІ ступенів, Чернігівському НВК, Бунаківському НВК.

На сайтах навчальних закладів розміщено інформацію про проведення Всеукраїнського місячника «Книга і читання – важливі чинники у вихованні духовних цінностей учнів».

Маємо надію, що книгокористувачі відгукнуться своєю читацькою активністю, процес читання стане для них привабливим. Поступово вони повернуться до бібліотеки та бібліотечних продуктів, після прочитання класичних та сучасних творів у них збільшиться темп читання, якість та швидкість розуміння прочитаного, сформуються певні поведінкові еталони.

 

 

Переглядів: 158 | Додав: Fresh | Дата: 09.11.2016

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів