Головна » 2016 » Жовтень » 21

21 жовтня у залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА було проведено тренінги з вчителями біології з теми «Ефективні стратегії підготовки учнів до ЗНО, типові проблеми». Тренінг був спрямований на розвиток умінь практичного застосування ефективних стратегій підготовки до ЗНО на уроках біології у старших класах. Також вчителі отримали корисні поради, які допоможуть їм підготувати учнів до успішного незалежного тестування.

Переглядів: 214 | Додав: Fresh | Дата: 21.10.2016

21 жовтня 2016 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту відбувся семінар-практикум для практичних психологів та соціальних педагогів на тему: "Адаптація дітей і підлітків в освітньому процесі".

На семінарі було розглянуто наступні питання:

- готовність дітей до навчання у школі;

- організація роботи працівників психологічної служби з питань адаптації учнів 5 класу до навчання у середній школі; форми, методи та прийоми роботи;

- вікові особливості дошкільників; дошкільне дитинство: проблеми соціалізації та збереження психічного здоров'я; організація роботи психолога з питань адаптації у ДНЗ; форми, методи та прийоми роботи;

- молодший шкільний вік: адаптаційні, навчальні; поведінкові труднощі (1 клас); організація роботи працівників психологічної служби з питань адаптації учнів 1 класу до навчання у НЗ.

Переглядів: 184 | Додав: Fresh | Дата: 21.10.2016

21 жовтня 2016 року в залі засідань управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА відбулося засідання групи «Педагог-професіонал» вчителів математики. Засідання проведено в формі палітра педагогічного досвіду за темою  «Сучасний урок математики в контексті компетентністного підходу».

Вчителі обмінялись власним досвідом впровадження компетентнстного  підходу на уроках математики. За ініціативи вчителя математики Павлівської ЗОШ Прокопчук Л.О., вирішили скласти збірку з математики прикладного змісту.

Переглядів: 181 | Додав: Fresh | Дата: 21.10.2016

21 жовтня 2016 року відбувся районний семінар-практикум для вчителів трудового навчання та технологій на тему: "Використання проектної діяльності на уроках трудового навчання".

Вчителі трудового навчання поділилися власним досвідом щодо використання сучасних освітніх технологій: використання методу проектів як під час уроків, так і в гуртковій діяльності; методикою створення виробів різної складності; використання можливостей дитини під час вивчення теоретичної частини уроку та виконання домашнього завдання.

Переглядів: 191 | Додав: Fresh | Дата: 21.10.2016

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0