Головна » 2016 » Жовтень » 11

Зворушливо тепло, щемко розпочалося 11 жовтня 2016 року засідання групи «Учитель-професіонал» районного методичного об’єднання вчителів зарубіжної літератури та російської мови. Колеги вітали Кривопуск Тетяну Валентинівну, учителя російської мови Краснопавлівського банатопрофільного ліцею, із новим життєвим етапом.

А потім йшла предметна розмова про нагальні проблеми вчителів-словесників, а саме: про формування мотиваційних та соціальних компетентностей школярів та виховання у них стійкої мотивації і свідомого прагнення до вивчення мови та літератури. Вчителі обмінювалися досвідом щодо шляхів зацікавленості учнів художнім твором. Результатом роботи стало створення «Мобільного кейсу», який буде постійно поповнюватися новими ідеями та наробками.

Переглядів: 194 | Додав: Fresh | Дата: 11.10.2016

11 жовтня 2016 року в Краснопавлівському БПЛ відбулося засідання групи «Педагог-професіонал» вчителів інформатики. Засідання було проведено   в формі методичного банку за темою «Використання методу проектів із обранням тем, спрямованих на поглиблене вивчення питань , пов’язаних з історією розвитку обчислювальної техніки в Україні».

За ініціативи керівника групи Скорика С.С. було створено банк тем та підбір матеріалів для проектної діяльності, пов’язаної з історією розвитку обчислювальної техніки в Україні.

Переглядів: 193 | Додав: Fresh | Дата: 11.10.2016

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0