Головна » 2016 » Серпень » 30

30 серпня 2016 року в приміщенні районного будинку культури відбулася районна педагогічна конференція за темою : «Про підсумки розвитку освіти Лозівського району у 2015/2016 навчальному році та завдання на 2016/2017 навчальний рік».

На конференцію освітян були запрошені: голови сільських (селищних) рад, працівники управлінь і відділів Лозівської районної державної адміністрації, керівники та представники агропромислового комплексу Лозівщини.

Педагогічний загал Лозівського району привітали Лаптєв Володимир Миколайович, голова Лозівської районної ради та Шевченко Андрій Сергійович, заступник голови Лозівської районної державної адміністрації, а також учні початкових класів Краснопавлівського багатопрофільного ліцею.

На даному зібранні було достойно поціновано вчителів-учасників АТО, лідерів  учительського простору Лозівщини, новопризначених керівників та молодих спеціалістів. Подяки Лозівської районної державної адміністрації і Лозівської районної ради за допомогу у розв’язанні соціально значимих проблем та створенні належних умов для навчання і виховання дітей загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району вручили підприємцям, працівникам агропромислового комплексу. ... Читати далі »

Переглядів: 242 | Додав: Fresh | Дата: 30.08.2016

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0