Головна » 2016 » Червень » 13

На виконання доручення Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та листа МОНУ від 24.09.2015 №1\111-13924 «Щодо сприяння впровадженню заходів із психосоціальної допомоги» дитячий Фонд ЮНІСЕФ спільно з Національним університетом «Києво-Могилянська Академія» та Українським науково – методичним центром практичної психології та соціальної роботи на базі управління освіти, молоді та спорту Лозівської РДА  09-10.06.2016р. провів  дводенний тренінг для педагогічних працівників району та міста із психосоціальної допомоги в рамках проекту «Комплексна психосоціальна допомога дітям, підліткам, що постраждали в наслідок військового конфлікту в Україні».

Учасники  тренінгу отримали не лише теоретичні знання,  а й мали можливість відпрацювати їх на практиці. Цікавими, змістовними й корисними були ці два робочі дні для педагогічних працівників.

Знання, отримані під час навчання, педагогічні працівники зможуть використовувати  з дітьми, що пережили в своєму житті  психотравмуючі події. Учасники тренінгу отримали відповідні сертифікати, які дозволять їм працювати з дітьми в навчальних закладах та надавати їм відповідну допомогу.

Проект матиме своє продовження, оскільки ті педагогічні працівники, які вже&nb ... Читати далі »

Переглядів: 308 | Додав: Fresh | Дата: 13.06.2016

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0