Головна » 2016 » Квітень » 28

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Миколаївському навчально-виховному комплексі (керівник Дмітрієва С. Ю.) та Новоіванівській ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Вербицька Л.К.) Лозівської районної ради Харківської області 22 квітня 2016 року відбулась зустріч школярів з  воїнами, які брали участь у АТО.

На зустріч з учнями завітали  Матеренко Ігор Іванович, Пшеничний Ігор Володимирович та  Бричук  Василь Денисович  (Громадська організація  «Лозівська спілка учасників АТО»).

Воїни розповіли школярам про нелегкі бойові будні, умови життя, продемонстрували фото та відеодокументи з зони подій, показали засоби особистого захисту, свої військові обладунки, а також дали можливість всім бажаючим відчути їх вагу на собі.

З великою цікавістю слухали учні розповіді Бричука Василя Денисовича про  героїчну долю  його загиблого сина – Бричука Олександра  Васильовича.

Присутні вшанували хвилиною мовчання Героїв України.

Запрошені учасники АТО почули від педагогічного колективу та учнівської молоді щирі слова подяки і шани. 

Школярі  вручили воякам квіти, подарунки  і всі разом  побажали, щоб бойові дії у зоні АТО закінчились і їм не потрібно було туди повертатись та залишати своїх рідних у страшній тривозі і постійних переживаннях.

... Читати далі »

Переглядів: 488 | Додав: Evgeniy | Дата: 28.04.2016

КАТАЛОГ
Категорії
Форма входу
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів