Головна » 2016 » Квітень » 27

12 квітня 2016 року у м. Києві у Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу для педагогів «Сталий розвиток – наш вибір», який проводився у рамках Міжнародного проекту ПРООН/ТЕФ «Інтеграція положень Конвенцій Ріо у національну політику України».

Питання сталого розвитку суспільства є нагальною вимогою сучасності, оскільки передбачає збалансоване вирішення питань соціально-економічного розвитку з метою задоволення потреб сучасного покоління і без шкоди для наступних поколінь.   З цією метою творча група дошкільного підрозділу Краснопавлівського навчально-виховного комплексу представила на конкурс власну розробку на тему «У садочку ми зростаємо, про енергію все знаємо», в якій педагоги змістовно розкривають секрети збереження різних видів енергії та природніх ресурсів України.

З 369 робіт педагогів з усієї України, допущених до участі у конкурсі, обрали 30 робіт-переможців у 4-х номінаціях, серед них і робота дошкільного підрозділу Краснопавлівського НВК.  Представники закладу були запрошені до м. Києва для участі у фіналі конкурсу, де презентували власний досвід з впровадження у діяльність принципів сталого розвитку. 

Переглядів: 279 | Додав: Fresh | Дата: 27.04.2016

26 квітня 2016 року на майданчику зі штучним покриттям Садовської ЗОШ пройшов фінал Першості з міні футболу серед юнаків загальноосвітніх навчальних закладів Лозівського району. Участь у ньому взяли команди Краснопавлівського БПЛ, Орільської ЗОШ,  Шатівського НВК,  Садовської ЗОШ , Орільського НВК,  які за результатами відбіркового зонального туру зайняли 1-2 місця у своїх підгрупах.

Команди грали за коловою системою,кожний з кожним . За підсумками усіх ігор І місце виборола команда Орільського НВК(вчитель Марков О.А), ІІ місце посіла команда Краснопавлівського ліцею(вчитель Вісковатов Г.І) , ІІІ місце -  команда Садовської  ЗОШ (вчитель Дорошенко Е.М)

Команди, а також кращі гравці  були нагороджені кубками, дипломами та медалями  від управління освіти, молоді та спорту Лозівської райдержадміністрації.

Переглядів: 198 | Додав: Evgeniy | Дата: 27.04.2016

Категорії
Форма входу
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0